Mateusz Maksiak

7,4
543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Maksiak

- PUK. PUK. PUK!
- Kto tam?
- Nie, ku***, „kto tam”, tylko PUK mi daj! Kod PUK!
Mateusz Maksiak w czasie surferów miał znakomitą rolę. Ale nawet znakomitą rolę można zepsuć złym aktorstwem. On jednak tego nie zrobił. Dzięki niemu postać Rysia była wyśmienita. Rysiu powinien stać się kultową postacią polskiego kina. Chętnie widziałabym go również w innych produkcjach.

Kami122

to żarcik chyba jest

jak się włoży bananową koszulę i dużo pryszczy na twarz, nie znaczy to od razu, że się dobrym aktorem staje; koleś ma beznadziejną dykcję, ba, nawet swoje kwestie recytował jak nierozprawiczony uczeń liceum z wrzodzianą na języku - sztywno, z akcentami tam, gdzie akcentów nie ma, etc etc
zakładam że nie jest to jego pomysł na aktorstwo, tylko ubóstwo warsztatu; jeżeli jednak to pierwsze, to proponuję, żeby poszukał inspiracji gdzie indziej

graww

wg mnie to nieudolny amator, który ma bardzo słaby warsztat

PIOTREK_7

On nie pasuje do roli Rysia w tym filmie....

Mateusz99

Co wy pier******* Rysio idealnie pasuje do tej roli !!!
Tak jak cała obsada filmu !
Wszyscy aktorzy są idealnie dobrani !
Rzecz gustu !
Jak się wam nie podoba to nie komentujcie !

OlciaxGlamcio

Ty masz zdrowo narąbane w główce. To nie moga komentować jak im sie postać nie podoba? Lecz się gimbusiaro.

graww

eee tam, Rysio był świetny, właśnie bardzo dobrze mówił, to że tam dykcja nie taka, to wcale nie przeszkadza. szkoda że nie wzięli go do innych filmów...

kzabost

Ba, Rysio z dobrą dykcją to nie byłby ten sam Rysio!

graww

zgadzam się w stu procentach!

Kami122

Rysio ROX a na tej focie wyglada jak dziecko

Kami122

Mi sie zdaje ze w zalozeniu wlasnie tak mial zagrac i moim zdaniem zagral dobrze niby takiego "losera" a jednak wszystkich wykiwal :)

Danonek

tak czyli jak? sztucznie, na maxa drętwo i robiac wrazenie ze wszystko czyta na jednym tchu z kartki? gosc pokazal w filmie ze aktor z niego zaden i trudno sie dziwic ze wielkiej kariery na polskich ekranach nie robic.

Zreszta dwaj pozostali tez dotrzymywali mu w miare kroku (choc zaden z nich go nie przebil) jesli chodzi o kiepskie aktorstwo. Niektore dialogi maja co prawda potencjal ale odegrane sa tak zalosnie sztucznie ze az zal sie robi scenarzystow.

kore_k

przepraszam, jaka sztuczność?! Drętwo?! Mateusz był niesłychanie pewny siebie, a jego sarkazm przejdzie do historii ;) Gra aktorska "Rysia" w czasie surferów - zdecydowane 9/10!

szamo26

Owszem przejdzie do historii. Bedzie w podręczniku o antytezach aktorstwa.

Kami122

Rysio – ucieleśnienie okazji udanych zakupów. Lepiej taniej kupić niż drożej, lepiej teraz niż nigdy, nie ma rzeczy, których byśmy nie potrzebowali, tylko potrzeby, których jeszcze nie odkryliśmy. Wciskam wszystko i każdemu, zero skrupułów, zero litości – to ja!!

Kami122

Oj zrobił... Zepsuł strasznie. Najgorsza rola w filmie. I to, że akurat jego postać miała fajne kwestie, nie jest tego zmienić. Gdyby był taki świetny na pewno dostałby więcej niż 3 filmowe role.
Ja do reklamy vanisha bym gościa nie wziął. Aktorstwo to nie jego działka.

wooten

I właśnie to mnie zastanawia: czy on naprawdę tak źle grał, czy tak grał, bo widz miał go znienawidzić. Co się wyjątkowo udało, bo przez pół filmu marzyłem, żeby Fifi i Kozioł zakopali gościa w lesie żywcem, za te kulawe teksty.

Krytykant

Nie sądzę, żeby on specjalnie źle grał... Żaden reżyser nie powie aktorowi: słuchaj, w tym filmie masz grać na poziomie pijanej dżdżownicy. Koleś jest aktorskim drewniakiem i tyle. Nie miał trudnej roli a ją spierniczył. Antytalent. A dobry aktor nawet słabiutką kwestię powie tak, że się zachwycisz ;)

wooten

Tu masz rację. Zastanawiam się po prostu, jak można było tak spieprzyć. Gdyby nie ta rola, film byłby znacznie lepszy.

Kami122

Rysio to najlepsza postać z tego filmu. :D Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł to zagrać lepiej.

immaqueen

A ty to zakochałaś się w nim czy jak?? Grą aktorską przypomina mi Mroczków, do M jak Miłość by się nadawał;)

Kami122

Kolejny głupi gnojek, którego tępa tłuszcza nazywa aktorem. Aktor haha dobre sobie

użytkownik usunięty
Robert800520

Człowieku, zażyj Xanax :)

Kami122

Rysio był rewelacyjny. Również Fifi i Kozioł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones