Mateusz Maksiak

7,4
546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Maksiak

Przez przypadek udało mi się obejrzeć 2 min filmu "Czas surferów"(tylko tyle wytrzymałem).Czegoś takiego w życiu nie widziałem.Tylko skończony idiota mógł coś takiego stworzyć.Maksiak powinien mieć dożywotni zakaz pojawiania się na wizji i fonii.

matzek

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

matzek

Jak można po dwóch minutach oceniać film ?

arti2807

Ten można.

matzek

Nie można. Film jest świetny jeśli chodzi o dialogi, jednak właśnie Maksiak trochę odstręcza.

matzek

Szkoda, że w pierwszych 2 minutach go nie ma więc ciekawe jak oceniłeś rolę

olka5353

Gratuluję błyskotliwości i spostrzegawczości. Ten rodzaj czujności jest zapewne niezbędny przy oglądaniu takich filmów jak "Kac Vegas" czy "Książe Egiptu" .

matzek

Ojej widzę, że ktoś nie jest w stanie przyjąć krytyki. To bardzo smutne. Jeśli chodzi o księcia egiptu to uważam, że bajki uwrażliwiają. Szkoda tylko że czasem dzieci rozumieją proste przekazy lepiej niż dorośli. Widzę, że inteligentny człowiek nie może obejrzeć czegoś głupiego żeby się pośmiać. Bądźmy nadętymi snobami bo tak nam nakazuje kultura wyższa? Jeśli chodzi o Mateusza Maksiaka... krytyka to zazwyczaj żal ściskający tę część pleców która kończy swą szlachetną nazwę. Prywatnie jest świetnym człowiekiem i nie pozwolę go obrażać. Film sam w sobie miał być głupi i banalny. Takie zazwyczaj jest założenie komedii która ma odstresować. Pozdrawiam i życzę większej otwartości

olka5353

Prawdopodobnie jesteś w wieku, w którym jakakolwiek odpowiedź , a tym bardziej negatywna postrzegana jest przez ciebie jako problem interlokutora a nie twój. Ktoś wpadł na pomysł, że można wam ułatwić życie wprowadzając do obiegu słowo "hejter". Nie obchodzi mnie twój emocjonalny stosunek do Maksiaka i to kim teraz jest. To, czy obecnie leci na Marsa czy wygrywa konkursy szachowe nie ma dla mnie znaczenia. Oceniam coś, co zdarzyło się kiedyś. Wielu z nas robi rzeczy, których potem się wstydzi lub nie. Błędy są naturalną konsekwencją dojrzewania. Film był zwyczajnie debilny, podobnie jak jego rola. To, że stajesz w jego obronie w kontekście tego filmu dowodzi jedynie twojego infantylizmu. Nie wszystkie bajki uwrażliwiają. Może sięgnij po te mądrzejsze.

matzek

To ile mam lat, nie jest twoją sprawą choć mógłbyś się zdziwić. Uznaję krytykę, ale która coś wnosi, a nie ciśnięcie w sposób jaki to zrobiłeś. Na tym temat zakończę bo Ty uznasz, ze jestem infantylna, ja uznam, że jesteś ignorantem i nie dojdziemy do porozumienia. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones