PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137466}
6,7 88 860
ocen
6,7 10 1 88860
6,0 15
ocen krytyków
Czas surferów
powrót do forum filmu Czas surferów

Jak dla mnie dużo słabszy od takich filmów jak kiler czy chłopaki nie płaczą, nudna akcja, zero fajnych gagów, co drugie słowo to wulgaryzm, kilkunastominutowe nudne dialogi w o niczym, tak więc nie ma co porównywać do takich filmów.

ocenił(a) film na 8
KrolikAlbinos

raczej nie ma po co marnować liter jeśli piszesz głupoty, ten film to już klasyk

użytkownik usunięty
Coffemachine

kawamaszyna, jak zwykle masz prostaku z@jebi$ty argument - 'ten film to już klasyk'. Gratulacje, jak zwykle nie potrafisz zdzierżyć innego zdania cymbale. Na allegro jest do kupienia maść na ból dupy, tutaj link

http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-cudowny-lek-na-problemy-ludzi-i4516983717.htm l

polecam, bo ciebie bardzo boli dupcia prawie w każdym temacie na FW.

Ps. Film mi się podobał, zabawny acz na polskim poziomie.

ocenił(a) film na 8

Szczerze panie reżyserze szmiry to zauważyłem u pana ból dupy . Radzę więc użyć samemu tej zacnej maści. Po drugie kolega nie przedstawił niczego treściwie stąd moja krótka wypowiedź. A co do klasyki - jest nią całkowicie, przy czym trzeba przyznać ze jest o wiele lepszy od szmir jakie wychodzą teraz. Bawiłem się przy nim bardzo dobrze. Z resztą nie tylko ja uważam że jest to klasyk, choć oczywiście nie przebija sięz a bardzo/

użytkownik usunięty
Coffemachine

1) Panie REZYSEZE (aluzja do roli C.Pazury w "Nic śmiesznego")

2) Do każdego się dopeldalasz żądając uzasadnienia komentarza, tak jakby to miał być wymóg od FW dla dodania komentarza a to jest nonsens - każdy może wyrazić swoje odczucia co do danego filmu LAKONICZNIE (słowo, którego jeszcze nie znasz, wiem, ale masz internet, to sprawdź w google)

3) Twoje "argumenty" to pseudo-argumenty - "film to już klasyk" (bzdura), oraz debeściarskie "Bawiłem się przy nim bardzo dobrze". Sorry koleżko, ale to, że tobie smakują ogórki z dżemem, to nie znaczy, że innym też muszą.

4) "Po drugie kolega nie przedstawił niczego treściwie stąd moja krótka wypowiedź" - widzisz, czyli analogicznie ty również nie przedstawiłeś niczego treściwie

5) Mnie się film też w sumie podobał - więc tutaj de facto jestem po twojej stronie, ale spuść trochę z tonu, odpuść sobie z tymi uzasadnieniami, spróbuj nie atakować kogoś za to, że coś mu nie podeszło - nawet jeśli powinno z logicznego punktu widzenia się podobać. Jednych śmieszy / wzrusza / intryguje to a innych tamto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones