PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137466}
6,7 88 815
ocen
6,7 10 1 88815
6,0 15
ocen krytyków
Czas surferów
powrót do forum filmu Czas surferów

co to jest?

ocenił(a) film na 4

nieudolna próba naśladowania takich filmów jak 'snatch' czy 'lock, stock...' Guy powinien się
za to obrazić

ocenił(a) film na 7
painmaker83

Dobre filmidło. Nie naśladowali tu Ritchiego tylko Tarantino i nie była to jakaś podróba jak zapewne uważasz tylko ukłon, takie oko w jego kierunku. Fakt że pare dialogów było naciąganych ale ogólnie myśle że dobry film. Ludzie wychodzą z założenia że jak na wzór Tarantino to film musi być słaby bo w Polsce nie potrafią robić filmów itd. itd. i dlatego taka niska nota ale mnie się podoba.

ocenił(a) film na 4
ikon

gdzie ty tam tarantino widziałeś człowiecze

ocenił(a) film na 7
painmaker83

Odniesień do Tarantino jest mnóstwo. Pierwsze już na początku jak oglądają Wściekłe psy w kinie. Praca kamery np. bliskie ujęcia twarzy, scena z bagarznikiem itd, przegadane dialogi, czarny humor, retrospekcja. Poczytaj sobie o tym filmie w necie, sami twórcy tak mówili. Nawet jeden z recenzentów na filmwebie o tym pisze.
Także weź mnie nie rozśmieszaj, "człowiecze". Gdzie ty tu Ritchiego widzisz mi powiedz ?

ocenił(a) film na 4
ikon

aaaaaa
tak napisali powiadasz. no dooobra teraz rozumiem "twoje" zdanie

ocenił(a) film na 7
painmaker83

Żal mi cię gościu

ocenił(a) film na 4
ikon

masz do tego prawo

painmaker83

Snatch? Lock, Stock and Two Smoking Barrels? wg. Ciebie Czas Surferów jest tanią podróbką tych filmów?? Jedyne co mają one ze sobą wspólnego to, że wszystkie są komediami kryminalnymi. Możesz mi podać inne podobieństwa do filmów Ritchego??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones