PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137466}
6,7 88 777
ocen
6,7 10 1 88777
6,0 15
ocen krytyków
Czas surferów
powrót do forum filmu Czas surferów

Rysio?

ocenił(a) film na 8

Jak to jest, ze wszyscy tu jadą po tej postaci?
Wg mnie właśnie idealnie zagrał takiego akwizytora. Czy ktoś kiedyś widział akwizytora, który mówi płynnie, sensownie i naturalnie? Poza tym tak było bardziej zabawnie. A film obejrzałem w całości dopiero wczoraj, do tej pory myślałem, ze to najniższych lotów "komedia" dla przygłupów jak wiele polskich produkcji.
Jak bardzo byłem zaskoczony widząc tak świetny film! Wg mnie to zdecydowanie najlepsza Polska komedia, razem z Job, czyli ostatnia szara komórka i może jeszcze kilkoma klasykami. Wiadomo, nie każdy ma takie samo poczucie humoru, ale wg mnie to kawał dobrej rozrywki, a takie właśnie powinny być komedie :)

ocenił(a) film na 9
bielun

W ogóle film jest zarypisty

bielun

Też nie wiem, czemu się go tak czepiają, tak samo jak i trójki grającej porywaczy.
Rysio miał być przemądrzały i wkurzający - i był.
Tamci też prezentowali się naturalnie, jako zwykli kolesie z dzielni, niezbyt rozgarnięci (no, poza Bonusem), wprzęgnięci w kryminalną akcję z pokusy dużej mamony.

ocenił(a) film na 9
bielun

Od strony scenariusza postać Rysia jest rewelacyjna. Szkoda tylko że została zagrana przez aktora z tak okropnymi pryszczami przez co niezbyt miło się go ogadało

ocenił(a) film na 7
ApolloCreed_

Amen, genialnie napisana postać, ale aktor był słaby. Nawet pomimo tego miał tak genialne dialogi, że to jakoś strasznie nie raziło.

ocenił(a) film na 9
bielun

Jak dla mnie najlepszy w tym filmie, choć reszta też wysoki poziom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones