PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137466}
6,7 88 860
ocen
6,7 10 1 88860
6,0 15
ocen krytyków
Czas surferów
powrót do forum filmu Czas surferów

który by miał lepsze dialogi niż ''Czas surferów''? Mi się wydaje, że nie...
Oczywiście 10/10

ocenił(a) film na 8

Dla mnie bezapelacyjnie najlepsza polska komedia. Wyznacznik mojej oceny jest prosty: żaden inny film nie dostarczył mi nigdy takiej dawki humoru. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

manypakiao7 nie mogę w to uwierzyć ale zgadzam się z twoją opinią w 100 %

ocenił(a) film na 8

Muszę podbić ten temat, bo na głównej tablicy sami pseudo degustatorzy polskich komedii...
Dialogi, gra aktorska - 10/10
Scenariusz 8+/10

Zawsze miałem 10/10, ale ostatnio dość rygorystycznie zmieniłem system oceniania, a to nie koniec poprawek jeszcze.

9+10 (ulubiona komedia) - pozostał mi jeszcze do odświeżenia Kiler.

ocenił(a) film na 7
brk91

gra aktorska 10/10 ? przecież to śmieszne ... . Scenariusz dobry (całkowicie odgapoiny styl Tarantino) ale akurat gra aktorska była bardzo sztuczna. W każdym razie film zabawny 7/10

ocenił(a) film na 8
KONRAD_22

Gdybyś spojrzał na możliwości budżetowe, to sam doszedłbyś do wniosku, że zostali zaangażowani najlepsi aktorzy....

ocenił(a) film na 5

Niestety uważam, że wiele. Przykłady można by mnożyć (choć zależy, jaki rodzaj humoru kto sobie ceni). Ale wymienię: "Seksmisja", "Poranek kojota", "Chłopaki nie płaczą", "Dzień świra", "Nic śmiesznego", "Życie wewnętrzne", "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "Superprodukcja", "Deja vu" (z Jerzym Stuhrem), "Miś", "Ryś" i wiele, wiele innych. W mojej osobistej opinii "Czas surferów" nie dorasta do pięt wyżej wymienionym komediom. Choć nie jest też komedią najgorszą (zaśmiałem się ze trzy razy z powodu kilku dialogów, ale nic nadzwyczajnego). Nie wiem, może nie rozumiem tego typu poczucia humoru i w gruncie rzeczy śmieszą mnie bardziej komedie z lat 90. Aczkolwiek i tak "Czas surferów" dostaje te zasłużone 6/10 - jest niezły, parę fajnych dialogów się trafiło. Ale Marian Dziędziel powtórzył scenariusz z "Wesela" - znowu ten ucięty palec... trochę to żałosne, ta pseudogangsterska wymowa kolejnego polskiego filmu.

underground73

Superprodukcja ? Nie ośmieszaj się pan.

ocenił(a) film na 5
Jordan66

Wybiórcze czytanie - oto dowód. Filmweb schodzi na psy - kolejny dowód. No comment.

ocenił(a) film na 7
Jordan66

Superprodukcja to całkiem dobry film, można się czepiać, parę niedociągnięć jest, ale generalnie jest to dobra komedia. Wiele tekstów jest ponadczasowych, ciekawie pokazano przykłady szmiry i kombinatorstwa w polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 6

chociażby : Chłopaki nie płaczą , Poranek Kojota , Nic śmiesznego

ocenił(a) film na 6
pablossoyos

jeżeli chodzi o polskie , natomiast ogółem to nie uświadczy człowiek nigdzie lepszych dialogów niż w pulp fiction , moim zdaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones